Naisteleht | Varia

Nende viie isikuomadusega inimesed saavad kõik, mida tahavad

Ohtuleht.ee 25.08.2018, 12:51

Kui sa mõtled parasjagu, kuidas teha tööalast karjääri või lähisuhetes edukas olla, tasub vaadelda inimesi, kes on enda eesmärgid juba saavutanud. Millised isikuomadused neil on?

Võta eeskuju nendest viiest isikuomadusest, sest kõige edukamatel mehed ja naised on just sellised! Teatud isikuomadused aitavad meil paremini enda eesmärkideni jõuda, pühendunud olla ning saada täpselt seda, mida me tahame. Mis need omadused siis on?

Vastupidavus

Vastupidavus on omadus pürgida edasi enda eesmärgi poole isegi siis, kui keegi või miski sellele vastu töötab. Pole olemas mingit maagilist moodust, mis sind eduni viiks, kuid tasub eeskuju võtta neist, kes ei lakka enda eesmärkide suunas rühkimast. Kui sa koged kaotusi, ebaõnnestumisi, häbi või teisi raskusi, aitab vastupidavus sul uuesti alustada. See on võime tunnistada, et olukord on halb ning teha mida iganes, et sellest üle saada.

Südikus  

See tähendab, et sa teed asju, mida sa kardad - loomingulisi ja riskantseid asju, millega sa kardad ebaõnnestuda. Juhid ja kõige innovatiivsemad inimesed peavad julgema riskantseid samme astuda.

 
 
 

Lahkus

Ole iga päev lahke nii iseenda kui teiste vastu. Saa sellel alal eksperdiks. Lase lahkusel end juhtida ning ela selle järgi.

Kannatlikkus

Usalda asjade kulgu. Lase asjadel omasoodu kulgeda, ära pruugi kõigest hingest asjade käiku suunata ja tagant kiirustada. Selline isikuomadus aitab sul igas olukorras rahu säilitada.

Distsipliin

Distsipliin on võime teha täna ebameeldivaid tegevusi, et teha meeldivaid asju homme. Ära kaota enda visooni ega fookust. Tee väikeseid samme, suuri saame ning kui tarvis, rooma eesmärgi suunas.